Особливості участі в аукціоні щодо продажу лісу через УУБ

Ліс кругляк – це необроблена деревина, що з’являється в українських лісгоспах в результаті санітарної вирубки лісів. З 2020 року реалізація частини такої деревини обов’язково повинна здійснюватися через відкриті електронні торги Прозорро.Продажі. Так як ця система не передбачена для організації аукціонів, то цю функцію за неї виконують ЕТМ – електронні торгівельні майданчики, такі як Українська універсальна біржа (УУБ).

Етапи участі в торгах

Для того, щоб придбати деревину, учасник торгів повинен зробити найвищу ставку. А для цього перед цим йому потрібно подати заявку на участь в аукціоні та сплатити гарантійний внесок, що зазвичай становить до 10% від початкової вартості лоту.

Перший етап торгів – це вибір ЕТМ та реєстрація на ньому. Обирати майданчик необхідно, опираючись на зручність роботи на ньому, а також на якість надання консультаційних послуг. В усьому іншому всі майданчики є ідентичними: у них однакові тарифи на послуги та єдина база даних лотів.

Коли майданчик обраний та користувач створив на ньому особистий кабінет, він може переходити до пошуку цікавого лоту. Для цього в системі передбачений спеціальний фільтр. При виникненні труднощів можна скористатися допомогою кваліфікованого персоналу торгівельної платформи.

Після знаходження необхідно лоту слід уважно ознайомитися з його описом, дізнатися дату та час проведення аукціону, а також подивитися, яким є реєстраційний внесок. Якщо все влаштовує, то можна подати заявку на участь та сплатити внесок. Гарантійна сума буде повернена у випадку, якщо учасника не буде обрано переможцем торгів.

В назначений час розпочнеться аукціон на підвищення ціни, в ході якого всі його учасники матимуть можливість робити свої ставки. Переможцем система обере того, хто зробить найвищу ставку. Ніхто не може вплинути на хід аукціону чи його результат, так як він проводиться автоматично без участі людей. Більше даних про те, як проводяться онлайн аукціони щодо продажу лісу можна отримати тут https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodazh-kruglh-lisomaterialiv-cherez-prozorrosale/.

На УУБ продаються круглі лісоматеріали таких порід деревини: сосна, ялина, модрина, граб, клен, каштан, дуб, береза та інших. Після реєстрації на сайті біржі ви отримаєте якісну фахову підтримку з будь-яких питань, пов’язаних з участю в торгах чи їх організацією.

Похожие записи

Проведение торгов на электронных площадках

Государственные закупки стали в последнее время очень простым и доступным сектором рынка. Если вы владеете частным предприятием и имеете цель получить доступ к этому рынку,

Самые модные сумки в 2020-м году

Мода – это весьма абстрактное понятие и каждый год она меняется. Нередко, случается так, что сумка, приобретенная под конец 2019-го года в начале текущего 2020

Державні закупівлі у системі ProZorro

За своєю суттю Україна є країною, яка хотіла б боротися з корупцією з однієї простої причини: вона їй більше набридає. Але оскільки в 2015 році