Як продаж через аукціони змінила українське законодавство?

На сьогоднішній день потенційні покупці можуть придбати вподобану річ одним з двох способів — безпосередньо за фіксованою ціною, вказаною в оголошенні, або через аукціон. Останній варіант стрімко набирає популярність, так як надає абсолютно нові можливості для тих, кому хочеться отримати щось за розумною ціною. Але сучасні аукціони відрізняються тим, що тут можна придбати речі, які як перебувають у власності, так і заарештовані через банкрутство.

Мало хто знає, що поява порталу «Прозорро» відкрило новий етап розвитку торгів в Україні. Причому від підвищеного попиту виграли всі. Для реалізації поставленого завдання довелося змінити законодавство.

Проблема старого режиму

Вперше можливість реалізації арештованого майна з’явилася в 2016 році, коли парламентарії офіційно прийняли закон, що регламентує продаж конфіскату в Україні. В кінці вересня за фінальну версію нормативно-правового акта в парламенті проголосувала більшість.

Відповідно до нового закону, продаж арештованого майна на вторинному ринку повинні були взяти на себе профільні співробітники Міністерства юстиції. Для цього навіть запустили спеціальний сайт, на якому періодично публікувалися нові лоти. Але головна проблема, з якою зіткнувся держава, полягала в корумпованості системи. Так, наприклад, щоб виграти лот, можна було доплатити визначеним відповідальним особам, після чого залишалося тільки забрати покупку і переоформити її.

Не у всіх була можливість отримати річ в стані, зазначеному раніше. Так, наприклад, часто покупці отримували автомобілі без двигуна, коробки передач і так далі. І це не кажучи про великий недофінансування бюджету.

Рішення

У 2019 анонсовано впровадження порталу «Прозорро». Це сайт, який збирає майданчика з реалізації майна банкрутів в максимально стислі терміни. Всі дії тут є на 100% прозорими, ознайомитися зі змінами можна в будь-який момент.Щоб уважно розглянути ключові особливості сайту і специфіку ведення торгів, слід перейти на сайт uub.in.ua. Тут опубліковано безліч мультимедійних та текстових матеріалів, що дозволяє глибоко вивчити можливості онлайн-аукціону «Прозорро».

Похожие записи

6 несомненных плюсов Тинькофф Блэк

Tinkoff Black существует уже несколько лет и не теряет своей популярности. Выгодность Тинькофф Блэк уже проверили сотни тысяч клиентов. Этот продукт отлично подходит в качестве

Покупка запчастей для сельхозтехники

Каждый вид техники через некоторое время требует ремонта и вам следует делать все от вас зависящее, чтобы проводить этот ремонт регулярно и с самыми лучшими

Державні закупівлі у системі ProZorro

За своєю суттю Україна є країною, яка хотіла б боротися з корупцією з однієї простої причини: вона їй більше набридає. Але оскільки в 2015 році