Середньозважені ціни на природний газ на УЕБ

Українська енергетична біржа сприяє формуванню національних цінових орієнтирів. Високоякісне програмне забезпечення та особливі біржові інструменти дозволяють забезпечити належний рівень ліквідності, уникнути корупції та зростання цін без причини. ТБ УЕБ виступає джерелом ринкових цін на природні ресурси.

Вартість місячного ресурсу природного газу на УЕБ

Серед інших країн діяльність УЕБ визнали чесною та відкритою. Інформація, яку публікує сайт, завжди точна та зважена. Дані встановлюють з урахуванням всіх важливих факторів.

Вартість газу в країні на відкритому ринку формується під впливом біржових котирувань. Дані змінюються на кожен місячний ресурс. Населення отримує газ по ринковій вартості, але деякий вплив на показники має політика компанії-постачальника, особливості транспортування природних ресурсів.

Дізнатися точні дані про встановлення котирувальної вартості та іншу інформацію про ціни на природний газ можна на Українській енергетичній біржі. Для цього необхідно перейти на сайт www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/.

Середньозважена ціна на Українській енергетичній біржі

Середньозважену ціну природного ресурсу на місяць розраховують за допомогою спеціальної формули. Для цього спочатку вираховують загальну вартість угод, оформлених на УЕБ. Враховують також ПДВ. Після цього виявляють суму даного ресурсу за результатами угод за весь період реалізації. Далі ділять перший показник на другий.

Вартість газу складається з середньої вартості транспортування через магістральні трубопроводи Європи, коефіцієнту перерахунку, курсу гривні та долару, тарифу на точку входу та інших показників.

Українська енергетична біржа надає точну інформацію щодо діяльності учасників, котрі використовують акредитовану систему Прозорр.Продажі. У кожного користувача є право брати участь у ринку та отримати кваліфіковану допомогу спеціалістів. Кожна торгова операція проводиться відкрито, тому дізнатися, хто займає лідируючі позиції, а хто програє може кожен. Діяльність системи сприяє розвитку ринкових відносин, підвищує довіру до електронних торгів, створює умови для здорової конкуренції.

Якщо виникнуть додаткові запитання, громадяни можуть звернутися до менеджерів. Також можна вивчити інформацію на сайти самостійно.

Похожие записи

Торги в рамках электронных аукционов

Современный формат проведения закупок уже достаточно давно является электронным. Если у вас возникло желание приобщиться к этой системе, то это реально решить через систему специализированных

Как Solana Поддерживает Игру Genopets: Путь КриптоЭволюции

В мире криптовалют и блокчейн-технологий наблюдается непрекращающийся рост и эволюция. Одним из ярких примеров такой эволюции является игра Genopets, которая использует блокчейн Solana для создания

Особливості системи Прозорро.Продажі

Система «Прозорро» перевернула уявлення про електронні торгах. З її появою прийшло розуміння, що механізм взаємодії потенційних замовників та виконавців може бути зрозумілим, простим, прозорим. Торгівля