Проведення електронних торгів необробленою деревиною через майданчики ProZorro.Sale

У наш час немає нічого неможливого у тому, щоб взяти участь в аукціоні, де проходять торги необробленою лісовою сировиною.

Зареєструватись можна за допомогою офіційних електронних майданчиків у системі Прозорро.Продажі. На даний момент ця гілка бізнесу стрімко розвивається, тому що держава дуже зацікавлена у процесах реалізації лісової деревини через систему електронних аукціонів.

Основні функціі онлайн-аукціонів

Лісові господарства мають можливість виставляти на торги свою необроблену дерев’яну сировину, яку отримують як вторинний продукт розділення дерев та їх загальної переробки. Починаючи з 2016 року, є можливість реалізовувати як приватне, так і державне майно за допомоги ДП «Прозорро.Продажі». Сучасна стабільна система відкриває можливості для швидкого, ефективного та повністю прозорого продажу деревини.

Одна з головних особливостей торгів на онлайн-аукціонах – повна відкритість перед громадськістю, уникнення порушень чинного законодавства, запобігання реалізації «тіньових» схем та неможливість проведення фінансових махінації на біржі. Також, варто пам’ятати, що будь-хто має змогу наглядати за процесом торгів. Це можуть бути як контролюючі органи, так і громадські організації або незалежні громадяни. У разі виявлення порушень під час торгів, кожен має можливість подати скаргу.

Як стати учасником торгів необробленою деревиною на електронному майданчику?

Перше, що має зробити фізичне або юридичне лице, зацікавлене в електронних торгах – пройти просту реєстрацію у системі ProZorro.Sale. Фактично, спеціальна онлайн-платформа виступає посередником між підприємством, яке легально займається заготівлею лісу, та майбутнім покупцем необробленої деревини.

Таким чином, за допомогою сайту «Української енергетичної біржі» будь-який учасник аукціону, який зацікавився необробленою деревиною, отримує доступ до sale.ueex.com.ua/filter/wood та свого особистого кабінету користувача, завдяки якому можна як дізнаватися про актуальні лоти, так і подавати заявки на торги. Головний принцип роботи «Прозорро.Продажі» — чесність та публічність торговельного процесу, тому що до самого завершення торгів, замовник ніяк не може взаємодіяти із автором ставок та переглядати надану документацію.

Що саме треба зробити для участі в аукціоні від sale.ueex.com.ua?

У будь-якого підприємства або фізичної особи (обов’язково – громадянина України) є можливість взяти участь в онлайн-аукціоні з торгівлі лісовою (необробленою) сировиною завдяки можливостям, які надає «УЕБ». Для цього потрібно пройти кілька етапів:

  • Реєстрація власного кабінету на майданчику
  • Вивчення представлених лотів
  • Обрання потрібної пропозиції
  • Ознайомлення із правилами реалізації майна
  • Подання заявки на участь в аукціоні за допомогою особистого кабінету на сайті
  • Додання ставки
  • Проходження кваліфікації
  • Підписання договору у разі перемоги

Взяти участь у в аукціонних торгах з продажу лісу дуже легко за допомогою спеціалістів онлайн-майданчика sale.ueex.com.ua, які завжди готові до консультації своїх клієнтів. Узнати більше з приводу чесних торгів на майданчиках підприємства «ProZorro.Sale» можна на нашому YouTube каналі, де ви зможете знайти багато відео про онлайн-торги. У разі виникнення будь-яких питань, їх завжди можна поставити нашим кваліфікованим менеджерам на гарячій лінії за номером (044) 337-77-65. Також, рекомендуємо підписатись на нашу поштову розсилку та бота у Телеграмі, щоб завжди бути в курсі новин майданчика.

Похожие записи

Робота на порталі Прозорро у розділі купівлі енергетичних ресурсів

Сектор придбання енергетичних ресурсів це досить цікавий розділ, котрий допоможе вам вирішити певні поставлені питання. Отже якщо ви намагаєтесь придбати певні енергетичні ресурси вперше і

Купівля лісової сировини на Прозоро.Продажі

На початку 2020 року входить в силу нова Постанова під номером 1178, відповідно до якого будь-які прямі угоди будуть замінені на торгівлю лісу через діючий

Покупка запчастей для сельхозтехники

Каждый вид техники через некоторое время требует ремонта и вам следует делать все от вас зависящее, чтобы проводить этот ремонт регулярно и с самыми лучшими