Проведення електронних торгів необробленою деревиною через майданчики ProZorro.Sale

У наш час немає нічого неможливого у тому, щоб взяти участь в аукціоні, де проходять торги необробленою лісовою сировиною.

Зареєструватись можна за допомогою офіційних електронних майданчиків у системі Прозорро.Продажі. На даний момент ця гілка бізнесу стрімко розвивається, тому що держава дуже зацікавлена у процесах реалізації лісової деревини через систему електронних аукціонів.

Основні функціі онлайн-аукціонів

Лісові господарства мають можливість виставляти на торги свою необроблену дерев’яну сировину, яку отримують як вторинний продукт розділення дерев та їх загальної переробки. Починаючи з 2016 року, є можливість реалізовувати як приватне, так і державне майно за допомоги ДП «Прозорро.Продажі». Сучасна стабільна система відкриває можливості для швидкого, ефективного та повністю прозорого продажу деревини.

Одна з головних особливостей торгів на онлайн-аукціонах – повна відкритість перед громадськістю, уникнення порушень чинного законодавства, запобігання реалізації «тіньових» схем та неможливість проведення фінансових махінації на біржі. Також, варто пам’ятати, що будь-хто має змогу наглядати за процесом торгів. Це можуть бути як контролюючі органи, так і громадські організації або незалежні громадяни. У разі виявлення порушень під час торгів, кожен має можливість подати скаргу.

Як стати учасником торгів необробленою деревиною на електронному майданчику?

Перше, що має зробити фізичне або юридичне лице, зацікавлене в електронних торгах – пройти просту реєстрацію у системі ProZorro.Sale. Фактично, спеціальна онлайн-платформа виступає посередником між підприємством, яке легально займається заготівлею лісу, та майбутнім покупцем необробленої деревини.

Таким чином, за допомогою сайту «Української енергетичної біржі» будь-який учасник аукціону, який зацікавився необробленою деревиною, отримує доступ до sale.ueex.com.ua/filter/wood та свого особистого кабінету користувача, завдяки якому можна як дізнаватися про актуальні лоти, так і подавати заявки на торги. Головний принцип роботи «Прозорро.Продажі» — чесність та публічність торговельного процесу, тому що до самого завершення торгів, замовник ніяк не може взаємодіяти із автором ставок та переглядати надану документацію.

Що саме треба зробити для участі в аукціоні від sale.ueex.com.ua?

У будь-якого підприємства або фізичної особи (обов’язково – громадянина України) є можливість взяти участь в онлайн-аукціоні з торгівлі лісовою (необробленою) сировиною завдяки можливостям, які надає «УЕБ». Для цього потрібно пройти кілька етапів:

  • Реєстрація власного кабінету на майданчику
  • Вивчення представлених лотів
  • Обрання потрібної пропозиції
  • Ознайомлення із правилами реалізації майна
  • Подання заявки на участь в аукціоні за допомогою особистого кабінету на сайті
  • Додання ставки
  • Проходження кваліфікації
  • Підписання договору у разі перемоги

Взяти участь у в аукціонних торгах з продажу лісу дуже легко за допомогою спеціалістів онлайн-майданчика sale.ueex.com.ua, які завжди готові до консультації своїх клієнтів. Узнати більше з приводу чесних торгів на майданчиках підприємства «ProZorro.Sale» можна на нашому YouTube каналі, де ви зможете знайти багато відео про онлайн-торги. У разі виникнення будь-яких питань, їх завжди можна поставити нашим кваліфікованим менеджерам на гарячій лінії за номером (044) 337-77-65. Також, рекомендуємо підписатись на нашу поштову розсилку та бота у Телеграмі, щоб завжди бути в курсі новин майданчика.

Похожие записи

Різноманітність вибору: Понад 100 ігор у Champion Club

У світі онлайн-розваг десятки, якщо не сотні, казино пропонують свої послуги. Зрозуміло, що обрати з такої величезної кількості може бути складно. Але не тоді, коли

Какое покрытие межкомнатных дверей лучше выбрать

Современные межкомнатные двери стали куда более простыми и в плане дизайна. Если ранее в моде была старина, множество узоров украшений, то современный стиль больше склоняется

Особенности покупки арестованного имущества на рынке Прозорро

Это может показаться забавным, но имущество, которое было арестовано по решению суда, может быть продано. Серьезно – первая такая система нашла своих пользователей в 2015