Купівля лісової сировини на Прозоро.Продажі

На початку 2020 року входить в силу нова Постанова під номером 1178, відповідно до якого будь-які прямі угоди будуть замінені на торгівлю лісу через діючий аукціон на Прозорро.Продажі. На дану реформу уряд держави вирішується через розвиток корупційної системи, завдяки чому приблизно 15 відсотків ринку діяли лише наполовину по закону.

За короткий час відкритий продаж лісової сировини на майданчику sale.uub.com.ua кардинально змінює всю ситуацію. Тепер продаж лісового господарства здійснює за прозорою схемою. Точне формування цін, а також чесність з боку конкурентів дозволяє завоювати довіру і розташування з боку постійних клієнтів і громадськості. Купити ліс на сайті Прозорро.Продажі можна без будь-яких хабарів і можливих відкатів. Отримане підприємство допоможе розвинути державну галузь, замість того, щоб поповнювати кишені нечесних на руку чиновників.

Як проходить торгівля лісової продукції на Прозорро.Продажі?

Більше 15 відсотків з усієї території України покриті лісовими насадженнями. За рівнем лісистості серед численних європейських країн Україна знаходиться на 9-му місці. Наприклад, тільки держагентство може розпоряджатися лісовим господарством, якому належить 8 мільйонів гектарів лісу, це 73% від основного лісового фонду країни.

Щороку потенційні лісокористувачі сплачують до державного бюджету приблизно 3 мільярди гривень. На віртуальних аукціонах Прозорро.Продажі скуповуються всі приватні підприємства. Діяльність даних установ безпосередньо пов’язана з будівництвом, великий промисловістю, виробництвом сільгосппродукції та виробів побутового споживання.

З 2016 року віртуальні торги на Прозорро.Продажі стають реальні проривом в області продажів, а також здачі різних державних і комунальних активів, тобто будинків, нерухомості, ділянок, банкрутів, авто, споруд малої приватизації і так далі. За весь час існування на спеціалізованій майданчику, а також в системі Української універсальної біржі, було проведено більше 300 тис. Торгів. В результаті публічні торги і аукціони призводять до поповнення державного бюджету на 31 мільярд гривень.

Як купити лісову сировину на електронній платформі УУБ

З поява віртуального аукціону на сайті https://sale.uub.com.ua/news/lis-na-prozoro-prodazhi-vzyaty-uchastq-u-torgah-na-majdanchyku-uub, деревообробним організаціям більше не доведеться виплачувати додаткові комісійні , і знаходити посередників. За даними етапам продажу, особливо після появи повідомлення торгів, до самого моменту підписання договору, можна спостерігати за тим, що відбувається подією в онлайн-форматі, або оскаржити будь-які неправомірні дії сторін. Підсумкова ціна лісового виробництва на майданчику Прозорро.Продажі буде сформований автоматично і повністю залежить від загального числа бажаючих купити певний лот.

Тільки аналізуючи всі результати з проведеного аукціону можна з великою впевненістю сказати, що запуск пройшов в позитивному форматі. Протягом останніх 10 міс. на авторизованих платформах, також на сайті Прозорро.Продажі проводиться 1500 прилюдних торгів з реалізації лісової сировини. На покупку і продаж даного матеріалу було зареєстровано більше 500 учасників. Отримана в результаті прибуток становить приблизно 347 мільйонів гривень. З усього цього приблизно 87 мільйонів гривень потрапляє в бюджет, які оплачували клієнти проекту.

Похожие записи

Преимущества запчастей к комбайнам из УкрАгроПостач

Выбор интернет-магазина с запчастями – это сложный процесс, требующий определенных познаний. Крайне не советуется делать покупки запчастей на непроверенных ресурсах. Выбрав не совсем подходящий сайт

Як стати частиною відкритих торгів деревиною

Відкрита система державних закупівель може принести вам якісний результат. Варто просто почати все аналізувати та поступово вийти на нові можливості у цьому секторі. Це принесе

Майнинг – что это и как на этом зарабатывать

Зарабатывать на криптовалюте можно и при должном багаже знаний, этому действительно стоит посвящать свое время. Сегодня, существуют разные способы, как именно можно зарабатывать деньги в