Заробіток на наборі тексту

Фахівці з набору тексту з’явилися ще в минулому столітті. Тоді це були друкарки, які друкували рукописні тексти або мову співрозмовників. Така робота не те щоб високо цінувалася, але часто це були незамінні співробітники в великих компаніях, які працювали з великим об’ємом документації.

Зараз працювати з текстами набагато простіше. Клавіатура зручніше друкарської машинки, майже всі вміють користуватися Вордом, а навчитися швидко друкувати — лише справа часу. З появою великої кількості програм, які розпізнають відсканований текст, робота по набору тексту практично зникла.

Але не все так погано. До сих пір є можливість отримувати замовлення на передрук матеріалів. Це буде вже не звичайна робота зі сканом, де практично все зрозуміло, завдання тепер набагато складніше: розшифрувати, передрукувати і, якщо потрібно, допрацювати матеріал. Не варто плутати набір тексту та копірайтинг / рерайтинг.

У наборі тексту вашим головним завданням буде переписати текст з джерела і, якщо буде потрібно, мінімально його підкоригувати. У копірайтингу ж вам доведеться самостійно писати статті. Тут ви можете дізнатися реальні відгуки про роботу «набір тексту на дому» https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/460-robota-nabir-tekstu-na-domu.html.

Шахрайська схема по заробітку на наборі тексту в інтернеті

Для того щоб застерегти вас від шахраїв, на початку статті розберемо спосіб, за яким обманюють людей. Кілька років тому по мережі гуляла шахрайська схема.

Суть її була в наступному:

  • На дошках оголошень публікується безліч вакансій «Наборщик тексту».
  • Потенційний працівник відгукується.
  • Йому на пошту скидають «замовлення» з астрономічною ціною.
  • Після того як працівник висловлює згоду взятися за роботу, його просять скинути деяку суму на електронний гаманець, щоб переконатися в тому, що він буде працювати. Сума зазвичай становить від 50 до 200 гривень.
  • Якщо людина перекидає гроші, йому надсилають замовлення, після чого «роботодавець» зникає.

Дуже проста схема, від якої так і віє обманом. Минуло вже кілька років, але шахраї не зникли. Вони продовжують публікувати такі оголошення на дошках і сайтах з пошуку роботи. Їх стало помітно менше, але вони все ж є. Запам’ятайте: Ніякий роботодавець не буде просити заплатити гроші за право працювати з ним. В інтернеті заробляти можна і без вкладень.

Кому підійде заробіток на наборі тексту

Так як вам доведеться працювати вже з готовими текстами, то, в першу чергу, вам необхідно швидко друкувати. Щоб підвищити швидкість друку тексту і зменшити навантаження на руки, рекомендується пройти навчальні курси. Кілька місяців занять навчать вас сліпому друку, швидко бити по клавішах і, що більш важливо, правильно розподіляти навантаження на всі пальці рук.

Ще одне корисне вміння — концентрація. Так як переписувати доведеться довго, вам необхідно не відволікаючись займатися одним і тим же ділом 3-4 години. Це досить складно, особливо якщо ви будете працювати на дому. Для того щоб підвищити концентрацію, можна скористатися таймером.

Суть методу в наступному. У вас є проміжки по 30 хвилин. Вони називаються «помідорами». З них 25 хвилин ви зосереджено працюєте, а 5 — відпочиваєте. Після закінчення 4 помідорів ви влаштовуєте довгу паузу від 15 до 30 хвилин. І кожну задачу необхідно розбити на кілька таких відрізків. Інших навичок вам не буде потрібно.

Базові знання російської та української мови можна компенсувати Вордом і перевірками спеціальними сервісами. Є в мережі ще один популярний метод заробітку, тут є про сортуваннях картикок вся правда https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/565-robota-sortuvannya-kartinok-za-groshi.html.

Похожие записи

Синергия красоты и функциональности: все о протезировании на имплантах

В мире стоматологии, современные технологии и методы играют важную роль в восстановлении утерянных зубов. Одним из наиболее эффективных и востребованных методов является протезирование на имплантах.

Оренда приміщення через Прозорро

На даний момент оренда приміщення у державних органів та організацій є досить простим процесом, котрий проходить на цілковито прозорих засадах. Саме тому вам варто звертати

Solana (SOL) и Bitcoin (BTC): Различия в концепции и целях этих криптовалют

Буквально несколько лет назад, слова «Биткоин» и «криптовалюта» казались чем-то из мира научной фантастики, встречающимися лишь в киберпанковских романах. Однако, времена меняются, и сегодня эти