Тонкощі та нюанси, які є важливими для участі в електронних торгах ПроЗорро

Не дивлячись на те, що електронні торги активно проводяться вже більше 6-ти років, залишається дуже багато питань, на які учасники хотіли б отримати відповідь. Часто, користувачі самі не намагаються шукати відповіді на досить прості запитання і саме для цього є технічна підтримка, що надає консультації користувачам та може допомогти знайти відповіді на часті запитання.

Один з напрямків в торгах, що викликає у користувачів багато запитань – це реалізація земельних ділянок. Це стосується не лише їх продажу, але й оренди подібного типу нерухомості.  Більша частина запитань все ж пов’язані з тим, що потрібно зробити для того, щоб стати учасником процедури. Ви маєте змогу перейти за посиланням на сайт sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel і вже там знайти інформацію, що допоможе вам у вирішенні вашої проблеми.

Переходячи до основних тонкощів та нюансів, які часто залишаються за кадром і не беруться до уваги користувачами, то таких моментів є відразу декілька:

  • Беручи участь в торгах з продажу житлових об’єктів нерухомості, варто пам’ятати про те, що вона не знаходиться під обтяженнями. Ще один важливий пункт, щоб в виставленому об’єкті нерухомості не було прописано дітей, інвалідів та інших громадян. Як виняток, можна розглядати лот з заставним майном і в цьому випадку подібне ще може бути допустимо:
  • Торги, повинні проводитись виключно на офіційних майданчиках. Це означає, що навіть не потрібно розглядати інтернет-майданчики без акредитації в ПроЗорро. Використання саме легальних сервісів дає гарантію проведення всіх процедур з дотриманням українського законодавства. Більш того, самі лоти можуть бути справді вигідними і конкурентними;
  • Електронні торги повинні організовуватися виключно керуючим по арбітражним справам. Участь в таких процедурах входить в його обов’язки і це та умова, яка також має серйозний вплив на процедуру в цілому;
  • Часто, лот вдається реалізувати з другої або є третьої спроби. На кожному з етапів аукціону ціна знижується ще більше і подібна тенденція призводить до того, що замовнику вдається знайти учасника, що є зацікавленим в придбанні певного об’єкту;
  • Перевірка майна на наявність заборгованостей – це той пункт, на який варто звертати увагу ще до подання заявки на участь. Для цього, потрібно задавати уточнюючі питання і детально переглядати перелік завантаженої документації.

Це лише декілька нюансів, які є важливими і можуть серйозно вплинути на результат проведення електронної процедури. Насправді, таких моментів значно більше і для отримання більш чіткої оцінки, потрібно звертати свою увагу на всі застереження та попередження. По можливості, варто навіть консультуватися зі спеціалістами по таким питанням.

Що варто враховувати, беручи участь в земельних торгах

Земельні аукціони можна сміливо поділити на дві категорії. Мова йде про здачу земельних ділянок в оренду та про продаж землі.

В обох випадках, принцип підготовки пропозиції схожий, завданням учасника є формування своєї цінової пропозиції, завантаження документацій, відповідність зразку та виконання всіх інших умов з дотриманням часових рамок.

Єдина відмінність полягає в тому, що взяття землі для тимчасового використання зобов’язує учасника уточнювати, на яких саме умовах буде орендуватися ділянка. Тобто, важливо визначити, чи матиме орендар основне право на купівлю території в разі її продажу.

Зазвичай, саме орендар має право на те, щоб викупити ділянку за заборонованою ціною, обходячи будь-які інші процедури. Тобто, орендуючи земельну ділянку, саме ця особа або ж підприємство може її придбати в той момент, коли власник майна виставить його на продаж.

Головною умовою для подібної процедури є детальне ознайомлення з умови договору, що дозволить запобігти неприємних ситуацій та непорозумінь, які можуть бути пов’язанні з окремими пунктами договору.

Чого не варто робити, відправляючи заявку на участь в державних торгах

Підготовка заявки для участі в торгах не потребує від учасника якихось особливих знань та вмінь. Достатньо знати лиш декілька застережень, що дають чітке розуміння того, чого краще не робити учаснику аукціону, торгів або ж будь-якої іншої процедури:

Підробляти документи – це одне з найбільш серйозних порушень, що може призвести до накладання вагомих санкцій;

Використовувати неакредитовані майданчики – це може призвести до втрати коштів та участі в торгах на незаконній основі;

Відправляти заявку в останні хвилини – часто, подібне затягування призводить до запізнення, через що заявка не буде прийнята до розгляду

Тому, використовуючи українську енергетичну біржу або ж якийсь інший електронний майданчик, варто взяти всі ці моменти до уваги.

Похожие записи

Правила торговли на криптовалютной бирже

Многие пытаются сравнивать криптовалютный рынок с фондовым и валютным, что изначально видится не совсем корректным сравнением. На самом деле, все виды рынков имеют схожие черты,

Карта Priority Pass — что она дает?

Карта Priority Pass подтверждает участие клиента в программе и позволяет ему посещать ВИП-залы в аэропортах. При этом неважно, билет какой авиакомпании и какой класс обслуживания выбрал

USDT и BTC в евро наличными: безопасность и конфиденциальность ваших финансов

В мире, где цифровые валюты становятся все более популярными, возникает необходимость в безопасном и конфиденциальном обмене криптовалюты на традиционные фиатные деньги. Один из самых распространенных