Оренда та продаж земельних ділянок на сайті Української енергетичної біржі

Нарешті питання реалізації вільного продажу земельних ділянок на аукціоні системі Прозорро.Продажі зрушив з місця земельний ринок. Зняття мораторію на купівлю та продаж сільськогосподарських наділів дуже заплутало громадян України. Як тільки почалася реформа земельного ринку в суспільстві, багато хто критично ставився до цього заходу і активно сперечався. Купити земельну ділянку або взяти її в оренду можна безперешкодно в системі Прозорро.Продажі. Ця система відкрита та позбавлена ​​корупції та хабарів.

Відкриття повноцінного земельного ринку України протягом тривалого часу вимагали зарубіжні кредитори. Сюди можна зарахувати Міжнародний Валютний фонд. З цієї причини справжня влада поставила за мету зняти мораторій на реалізацію земель державного значення до кінця 2019 року. Законопроект №21 78-10 був прийнятий 13 листопада Верховною Радою. Виходячи з цього законопроекту, придбати пай можна на земельних торгах. При цьому землі можуть бути державними та приватними. Земельний аукціон проходить виключно через систему Прозорро.Продажі.

Ця реформа, окрім юридичної привабливості, вирішує багато питань. По-перше, це викорінення корупції на земельному ринку. А по-друге, поповнення державного бюджету.

Система Prozorro.Sale стала відомою завдяки здатності проводити чесні та відкриті аукціони. Кожен день все більше користувачів долучаються до системи. Багато власників бізнесу купують різні лоти на сайті Української енергетичної біржі, сайту, що є партнером системи Прозорро.Продажі.

На майданчику УЕБ зібрані різноманітні лоти і кожен учасник аукціону може виділити для себе привабливі пропозиції та обрати вигідний актив. Земля є одним з самих вигідних активів України. Родючі чорноземи можна придбати чи здати в оренду на вигідних умовах в системі Прозорро.Продажі.

Купівля земельної ділянки на сайті Prozorro.Sale

Звісно, ​​зняття мораторію на реалізацію сільськогосподарських земель призвели до великих змін усього агропромислового комплексу. Громадяни активно почали очікувати на впровадження нових максимально чесних заходів регулювання економічних відносин щодо землі. Виходячи з нового законодавства після скасування мораторію, перше право на купівлю паю отримує його орендар. Однак при цьому людина має бути громадянином України. В такому випадку придбати чи орендувати земельну ділянку можна швидко та цілком на справедливих умовах. Зробити придбання земельної ділянки є можливість в кілька кліків.

Позитивним моментом є те, що всі аукціони проходять виключно через електронну систему Прозорро.Продажі, а саме через платформу Української енергетичної біржі https://sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel,  яка має великий досвід продажу державної та приватної власності. За потреби на майданчику можна знайти найрізноманітніші лоти не лише земельних ділянок, а й інші активи.

Похожие записи

Выбираем сервис доставки цветов

На данный момент у вас есть возможность заказать доставку цветов на дом, что позволит решить вопрос. С помощью тех или иных сервисов у вас есть

Електронна комерція на Prozzoro

Електронні платформи в такому вигляді почали працювати в Україні в 2016 році. Прозорі тендери з абсолютно зрозумілим механізмом та ймовірністю доступу до громадськості призвели до

Применение и особенности балансировочной подушки

Балансировочная подушка – это одно из наиболее простых спортивных приспособлений. Такие изделия можно сравнить с различными эспандерами, мячами для массажа и другими приспособлениями. Подобные тренажеры