Купуйте деревинну-кругляк у Харкові на електронних аукціонах платформи ТБ УЕБ

У Харкові великі лісогосподарські підприємства почали продавати свою продукцію за підтримки прозорих аукціонів, наприклад, таких як ТБ «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/lis-kruglyak-sosni-v-harkovi-mozhna-pridbati-na-elektronnih-torg/. Це стало необхідним після набрання чинності Указом від 01.02.2020 № 1178 щодо продажу деревини. Згідно з указом, великі підприємства зобов’язані продавати частину своїх товарів через систему Prozoro.

Тепер ви можете стати учасником виграшних аукціонів, відвідавши сайт sale.ueex.com.ua та зареєструвавшись на ньому.

Круглий ліс продавати у Харкові за підтримки системи Prozorro.

Лісозаготівельні компанії повинні продавати через систему до 25% щомісячного обсягу заготовленої сировини через систему Prozorro. Водночас лісогосподарським підприємствам потрібно формувати партії від 200 тисяч гривень та від 150 кубометрів.

За 8 місяців торгів Prozorro.Sale було здійснено понад 1200 угод. Загальна виручка від реалізації склала 29,5 млн. грн. Гроші від цього йдуть на розвиток сфери лісництва та поповнення державного бюджету України. Раніше гроші шли собі в кишені чиновників.

За 4 роки загальний дохід від аукціонів у системі Prozorro.Sale склав понад 30 млн грн. Кількість проведених торгів склало 300 тис.

Відкриті аукціони відрізняються від звичайних аукціонів тим, що будь-який учасник може стежити за процесом. Традиційно спостерігачами є ЗМІ, прості громадяни, соціальні активісти або державні діячі.

Придбати круглий ліс в місті Харків на вигідних умовах на сайті ТБ УЕБ

Сільське господарство швидко розвивається, і з метою повного звільнення ринку від корупції була розроблена система добросовісних правил.

Щоб купити круглу сосну на інший вид лісу в Харкові на відкритому аукціоні, потрібно виконати:

  1. пройдіть реєстрацію на платформі sale.ueex.com.ua;
  2. виберіть необхідний розділ і перейдіть до вибору лота;
  3. завантажити необхідні документи;
  4. сплачувати спеціальні внески;
  5. підвищуйте ставки;
  6. укладіть угоду та заплатити за лот.

Детальнішу інформацію про круглу деревину можна отримати у представників ТБ «Українська енергетична біржа» за номером телефона (044) 337-77-65. Якщо ви бажаєте завжди знати про актуальні лоти, то підпишиться на електронну розсилку.

Похожие записи

Альпари приняла участие в форуме «Карьера онлайн»

Уважаемые клиенты! Официальный партнер в Кишиневе принял участие в бизнес-форуме «Карьера онлайн» для молодых специалистов из разных отраслей. Мероприятие прошло в конференц-зале Ellation Moldova, который

Особливості участі в аукціоні щодо продажу лісу через УУБ

Ліс кругляк – це необроблена деревина, що з’являється в українських лісгоспах в результаті санітарної вирубки лісів. З 2020 року реалізація частини такої деревини обов’язково повинна

Робота на порталі Прозорро у розділі купівлі енергетичних ресурсів

Сектор придбання енергетичних ресурсів це досить цікавий розділ, котрий допоможе вам вирішити певні поставлені питання. Отже якщо ви намагаєтесь придбати певні енергетичні ресурси вперше і