Купуйте деревинну-кругляк у Харкові на електронних аукціонах платформи ТБ УЕБ

У Харкові великі лісогосподарські підприємства почали продавати свою продукцію за підтримки прозорих аукціонів, наприклад, таких як ТБ «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/lis-kruglyak-sosni-v-harkovi-mozhna-pridbati-na-elektronnih-torg/. Це стало необхідним після набрання чинності Указом від 01.02.2020 № 1178 щодо продажу деревини. Згідно з указом, великі підприємства зобов’язані продавати частину своїх товарів через систему Prozoro.

Тепер ви можете стати учасником виграшних аукціонів, відвідавши сайт sale.ueex.com.ua та зареєструвавшись на ньому.

Круглий ліс продавати у Харкові за підтримки системи Prozorro.

Лісозаготівельні компанії повинні продавати через систему до 25% щомісячного обсягу заготовленої сировини через систему Prozorro. Водночас лісогосподарським підприємствам потрібно формувати партії від 200 тисяч гривень та від 150 кубометрів.

За 8 місяців торгів Prozorro.Sale було здійснено понад 1200 угод. Загальна виручка від реалізації склала 29,5 млн. грн. Гроші від цього йдуть на розвиток сфери лісництва та поповнення державного бюджету України. Раніше гроші шли собі в кишені чиновників.

За 4 роки загальний дохід від аукціонів у системі Prozorro.Sale склав понад 30 млн грн. Кількість проведених торгів склало 300 тис.

Відкриті аукціони відрізняються від звичайних аукціонів тим, що будь-який учасник може стежити за процесом. Традиційно спостерігачами є ЗМІ, прості громадяни, соціальні активісти або державні діячі.

Придбати круглий ліс в місті Харків на вигідних умовах на сайті ТБ УЕБ

Сільське господарство швидко розвивається, і з метою повного звільнення ринку від корупції була розроблена система добросовісних правил.

Щоб купити круглу сосну на інший вид лісу в Харкові на відкритому аукціоні, потрібно виконати:

  1. пройдіть реєстрацію на платформі sale.ueex.com.ua;
  2. виберіть необхідний розділ і перейдіть до вибору лота;
  3. завантажити необхідні документи;
  4. сплачувати спеціальні внески;
  5. підвищуйте ставки;
  6. укладіть угоду та заплатити за лот.

Детальнішу інформацію про круглу деревину можна отримати у представників ТБ «Українська енергетична біржа» за номером телефона (044) 337-77-65. Якщо ви бажаєте завжди знати про актуальні лоти, то підпишиться на електронну розсилку.

Похожие записи

Заробіток на наборі тексту

Фахівці з набору тексту з’явилися ще в минулому столітті. Тоді це були друкарки, які друкували рукописні тексти або мову співрозмовників. Така робота не те щоб

Кухонні апгрейди: прості кроки до змін у вашому інтер’єрі

Будинок – це особливий простір, де кожен елемент відіграє свою роль в створенні атмосфери затишку та комфорту. Проте жодна кімната не може зрівнятися з кухнею

Как работает криптовалюта?

По словам Сатоши Накамото, отца-основателя биткоина, это одноранговая система электронных денег. В этом она во многом схожа с одноранговыми файловыми транзакциями, где нет участия какого-либо