Коли можуть проводитися закриті електронні торги

Електронні аукціони – це одна з найбільш прозорих процедур, яка дозволяє учасникам отримати певний предмет або об’єкт в умовах здорової та рівної конкуренції. Головна перевага саме формату онлайн-аукціонів – це прозорість. 

Звичайно, на етапі подання заявок користувачі не можуть дізнатися про те, якими є пропозиції прямих конкурентів. Після закінчення відведеного часу в учасників з’являється можливість дізнатися про те, що пропонували інші користувачі.

Більш того, вже наприкінці, коли виявляється переможець, в інших учасників є можливість оскаржити це, але маючи для цього реальні підстави. 

Ви можете знайти величезну кількість оголошень про проведення електронних аукціонів, користуючись послугами електронного майданчика uub.in.ua. Даний ресурс вже має акредитацію в ПроЗорро, що робить його перевіреним сервісом, якому справді можна довіряти.

В яких випадках є допустимими закриті торги?!

Окрім відкритого формату аукціонів, проводяться також і закриті торги, взяти участь в яких можуть лише ті компанії, які отримали відповідне запрошення.

Закритий аукціон є допустимим лише у тих випадках, коли мова йде про:

  • Постачання товарів або ж якихось послуг, інформація про які є державною таємницею. Частіше за все, мова йде про ситуації, коли в аукціоні є відомості про воєнну сферу або ж зовнішню політику країни. Такі торги можуть проводитися в закритій формі. Відповідно, інформація про їх проведення та результати не розголошується;
  • Надання послуг перевізників або ж очистки приміщень, в яких працюють співробітники з судової галузі. Це ще один приклад того, коли можна говорити про проведення закритих торгів;
  • Страхові послуги – це може бути перевезення або ж збереження якихось цінних предметів. Часто, до таких можна віднести якісь музейні експонати, рукописні книги або ж інші цінні речі, які можна довірити лише якимось окремим організаціям.

Це декілька основних прикладів того, коли проведення закритого аукціону є справді обґрунтованим. Відповідно, такі торги не будуть порушувати ніяких норм, тому що закритість формату має досить чітке та обґрунтоване пояснення.

Якщо ж говорити загалом, то закриті торги становлять лише малий відсоток проведення торгів. Абсолютна більшість лотів виставляється саме на відкриті аукціони, в яких може взяти участь кожен.

Похожие записи

Продаж землі в системі Прозорро.Продажі

Український земельний ринок не працює відкрито і повноцінно, що є його специфікою. Це результат того, що він довгий час підпадав під мораторій. Господарські землі –

Особливості покупки дубу кругляка у Житомирі через майданчик ТБ УЕБ

Щоб за вигідною ціною купити дуб кругляк напряму у лісогосподарства, обирайте відкриті електронні торги. Завдяки державному регулюванню, яке с лютого 2020 року зобов’язало великі лісгоспи

Основной формат проведения торгов в рамках тендеров

Формат проведения электронных торгов прямо сейчас может предоставить вам немало преимуществ. Следует просто начать внимательнее следить за системой и стараться при этом оптимизировать все категории,