Чому вигідно купувати ліс через майданчики ProZorro.Sale

Продаж необробленої деревини в Україні здійснюється через онлайн аукціони системи Прозорро. Такий формат організації торгівлі дозволяє виключити ризик корупції, шахрайства, зловживань, та дає можливість купувати деревину на вигідних умовах. Взяти участь в торгах може кожен бажаючий, зареєструвавшись на акредитованому майданчику.

Бізнес обирає аукціони Prozorro

Недосконалість механізмів реалізації деревини в Україні стала причиною пошуку альтернативних варіантів. Одним з таких стала система Прозорро, через відкриті аукціони якої сьогодні проводиться більша частина угод. Публічний продаж бруса сухостою в Prozorro та електронний облік заготовленої сировини поступово виводить галузь із тіні та врівноважує ринкову ціну на деревину.

Для проведення онлайн торгів на офіційних майданчиках ProZorro, як продавці, так і покупці, повинні пройти швидку процедуру реєстрації. Великі партії бруса сухостою об’ємом від 150 куб. м. та вартістю від 200 тис. грн в обов’язковому порядку реалізуються через відкриті аукціони. 

Сухостій – це деревина, яка засохла природним шляхом. Він має мінімальний відсоток вологості, не всідається. Вартість матеріалу залежить від його довжини та діаметру. Він використовується для будівництва:

  • тимчасових об’єктів;
  • каркасних будинків;
  • опалубки;
  • будівельних лісів;
  • парканів, тощо.

Поки не існує закону про вирубку сухостою в Україні, але все ж проводяться регулярні рубки, після чого такий матеріал повинен бути вивезений, тому що він горить. 

Як вигідно купити брус сухостій

На онлайн аукціонах системи Прозорро можна купити брус сухостою або будь-яку іншу необроблену деревину зручно, безпечно, на вигідних умовах. Торгівля ведеться онлайн, що дозволяє брати участь в ній з дому або офісу. Все, що потрібно – комп’ютер чи мобільний пристрій та доступ до мережі Інтернет.

Торги відбуваються публічно. Це означає, що виключається ризик корупції або шахрайства. Цінові пропозиції анонімні – продавець не знає, хто робить ставку та хто стане переможцем торгів до останнього моменту. Постачальники деревини пропонують різні ціни. З огляду на те, що на майданчиках представлені найбільші постачальники деревини через Прозорро можна купити брус сухостій на вигідних умовах. Більше інформації про особливості аукціонів з продажу деревени за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodat-lis-kruglyak-sosn-v-zhtomri-na-prozorroprodazhi/.

Похожие записи

Проведення електронних торгів необробленою деревиною через майданчики ProZorro.Sale

У наш час немає нічого неможливого у тому, щоб взяти участь в аукціоні, де проходять торги необробленою лісовою сировиною.

Самые модные сумки в 2020-м году

Мода – это весьма абстрактное понятие и каждый год она меняется. Нередко, случается так, что сумка, приобретенная под конец 2019-го года в начале текущего 2020

Торги нерухомістю державної власності

Електронна система доступних торгів може принести вам якісний результат. Саме тому вам варто спробувати долучитись до цієї системи торгів та отримати у своє розпорядження все